Cam Masa

Cam Masa Kullanımı
 
Gösterişli bir cam masayı kim istemez ki? Özellikle evlerde tercih edilen cam masalar için biraz bilgi sahibi olmakta fayda var.
 
5A Tasarım Stüdyosu'nun severek kullandığı bir materyal olan camı ahşap ve metal gibi materyallerle karıştırarak çok özel tasarımlara ulaşıyoruz. Cam ile yapılan tasarımlarda sürdürülebilirlik açısından demonte ayaklar tercih ediyoruz. Böylece masalar, istenildiği zaman farklı boyutlarda tablalar ile kombinlenebiliyor.
 
Evde hem mutfak hem de salonda kullanılabilen bu şık masalar, mekanları daha büyük gösteriyor, hem de çevresini yansıttığı için uyum içinde oluyor.
 
Cam denilince akla gelen özelliklerden biri de güvenlik meselesi oluyor. Temperli olan camları tercih ediyoruz. Çok yüksek ısıda sertleştirilmiş olan bu camlar, kırıldığı zaman bile cam yakmayacak kadar küçük parçalara ayrılıyor. Tabi kırılması için dikey gelecek çok ciddi bir darbeye ihtiyacı var.
 
Mağazamızda farklı boyutları ve renkleriyle görebileceğiniz cam masaların bir kısmına, buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz. 

Benzer Haberler